29 Korrik, 2019

Lidershipi, konceptet e tij – Trajnim (Raiffeisen Bank)

nga Anila Bashllari

anila-bashllari

Foto nga trajnimi për një pjesë të stafit të Raiffeisen Bank. Trajnimi u fokusua në temën e Lidershipit dhe u trajtuan aspekte të ndryshme të lidershipit. Trajnimi u mbajt në Dhjetor 2016.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *