29 Korrik, 2019

“Lidershipi, rruga drejt suksesit” – Trajnim

nga Anila Bashllari

anila-bashllari

Më 9 Qershor, 2016, Anila Bashllari ishte e ftuar nga Protik Innovation Center për të folur mbi konceptin modern të lidershipit, ligjet e lidershipit dhe si mund të bëhesh një lider.

Në trajnimin 1 ditor “Lidershipi, rruga drejt suksesit” morën pjesë rreth 50 të rinj që kanë ndërmarrë nisma startups dhe synojnë të bëhen sipërmarrës të suksesshëm.

Aktiviteti u zhvillua në Protik Innovation Center, Tiranë.

cheap generic cialis:

Hello there! I could have sworn I've been to this web site before but after looking at some of the articles I realized it's new to me. Regardless, I'm certainly delighted I stumbled upon it and I'll be book-marking it and checking back regularly!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *