29 Korrik, 2019

“Lidership dhe komunikim efektiv” – trajnim

nga Anila Bashllari

anila-bashllari

Më 13 Qershor, 2016, Anila Bashllari mbajti një trajnim 1 ditor me të rinjtë anëtarë të organizatës EU Policy Hub.

Trajnimi me temë “Lidership dhe komunikim efektiv” u fokusua në komunikimin efektiv që duhet të përcjellë një menaxher apo drejtues projekti tek stafi dhe publiku.

Gjithashtu, Anila shpjegoi konceptin e lidershipit si influencë dhe ndikim pozitiv tek të tjerët. Aktiviteti u mbajt në Tiranë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *