Si të përgatisni Alkagizer në pak minuta

nga Anila Bashllari

anila-bashllari

 

Alkagizer është një përzierje perimesh me një përqindje të ulët sheqeri, një recetë që do të mbajë trupin tuaj më të shëndetshëm gjatë ditëve të nxehta të verës. Të gjitha produktet që përdoren për këtë recetë janë lehtësisht të gjendshme në treg. Provojeni dhe vëzhgoni rezultatet.

alkagizer

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *