Intervistë mbi zhvillimin personal në Shqipëri – “Pa Filtër” (Digitalb)

nga Anila Bashllari

anila-bashllari

Ditën e Enjte (06.07), emisioni Pa Filtër në Digitalb transmetoi intervistën e Anila Bashllari me gazetaren Jona Spahiu, intervistë e fokusuar tërësisht në shpjegimin e metodave që përdoren në fushën e zhvillimit personal që njerëzit të njohin më shumë veten, të arrijnë qëllimet e tyre dhe të krijojnë jetën që ëndërrojnë.

Gjatë intervistës, Anila tregoi metodat e meditimit dhe Qigong si një disiplinë që ajo përdor për të arritur qetësi mendore dhe emocionale, si dhe ndau me teleshikuesit këshilla të vlefshme mbi zhvillimin personal dhe profesional.

Për më shumë, ndiqni intervistën e plotë:

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *