Anila jep intervistë për Scan TV, në lidhje me aktivitetin si coach dhe mentore

nga Anila Bashllari

anila-bashllari

Më datë 16 Shtator 2017, Scan TV mikpriti Anila Bashllarin për një intervistë ekskluzive në emisionin Parfume.

Intervista u fokusua në shpjegimin se çfarë është zhvillimi personal dhe profesional, si mund të jetojmë një jetë sa më cilësore dhe cilat janë elementët që na bëjnë të suksesshëm.

Intervistën e plotë mund ta ndiqni këtu:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *