25 Korrik, 2019

Trajnim 12 Javë me Menaxherët Senior të Raiffeisen Bank

nga Anila Bashllari

anila-bashllari

2017 – Për tre muaj me rradhë, menaxherët e lartë të Raiffeisen Bank u trajnuan nga Anila Bashllari në programin “Going the Extra Mile”. Programi i trajnimit ka në thelb ngritjen e kapaciteteve personale të të trajnuarve në mënyrë që ata të arrijnë qëllimet e tyre, të dalin përtej asaj që besojnë se mund të arrijnë dhe të sfidojnë veten me koncepte, sfida dhe besime të reja. Ky trajnim synon të ofrojë krijimin e një mendësie të re drejt suksesit.

Programi ishte një alternim midis temave të shumta që trajtojnë konceptet e zhvillimit personal & profesional, me ushtrime, meditim dhe diskutim mbi idetë e dhëna gjatë orëve të trajnimit dhe eksperiencat personale të të trajnuarve.

“Going The Extra Mile” është një program i avancuar në fushën e zhvillimit personal dhe kërkon punë paraprake në fushën e zhvillimit personal.

antikacı:

It?s really a nice and useful piece of info. I?m glad that you shared this useful info with us. Please keep us up to date like this. Thank you for sharing.

brand cialis:

Awesome! Its in fact amazing piece of writing, I have got much clear idea regarding from this article.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *