25 Korrik, 2019

Si të manifestojmë në 30 ditë – Mastermind Group

nga Anila Bashllari

anila-bashllari

Ky trajnim u zhvillua përgjatë periudhës 17 Shkurt – 29 Mars 2017 me një grup prej 12 pjesëmarrësish. Tematika e trajnimit u fokusua në informacione dhe eksperienca që rrisin vetëdijen për njohjen e vetes, për një qetësi të mendjes, produktivitet më të lartë dhe marrëdhënie më efektive.

Për më shumë, lexoni vlerësime të bëra nga të trajnuarit mbi trajnimin: Vlerësime për trajnimin “Si të manifestojmë në 30 ditë”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *