Trajnim 4 javor me skuadrat e RE/MAX Golden & Koncept

nga Anila Bashllari

anila-bashllari

Industria e menaxhimit të pasurive të patundshme në Shqipëri është ende në fazat e saj të para dhe po zhvillohet me ritme të shpejta. Në këto kushte, lind nevoja e domosdoshme për të fituar ekspertizën e duhur dhe për t’u trajnuar në lidhje me botën e komunikimit efektiv, shitjes, produktivitetit dhe tema të tjera.

Skuadrat e RE/MAX Golden dhe Koncept zgjodhën eksperten Anila Bashllari për të organizuar një trajnim 6 javor mbi temat:

  • Komunikim efektiv
  • Shitje
  • Rritja e produktivitetit
  • Si të përballojmë ndryshimin
  • Lidership
  • Mendësia për sukses, e të tjera.

Drejtuesit aktualë janë përgjegjës për krijimin dhe mentorimin e menaxherëve të rinj. Për këtë arsye, zhvillimi personal është domosdoshmëri dhe duhet përqafuar nga çdo kompani që kërkon të mbijetojë në treg.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *