Seminar i Hapur mbi Zhvillimin Personal – Universiteti Luigj Gurakuqi

nga Anila Bashllari

anila-bashllari

Më 23 Maj 2017 pata kënaqësinë të ndaja konceptet e zhvillimit personal me më shumë se 100 studentë të Universitetit Luigj Gurakuqi në Shkodër. Leksioni u fokusua në rëndësinë e zhvillimit personal dhe profesional në jetën e përditshme dhe faktit që vetëm nëse ne zhvillohemi personalisht, atëherë mund të kemi një karrierë më të suksesshme, një familje më të lumtur, një jetë më cilësore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *