Intervistë

06/03/2018

Anila jep intervistë live për televizionin amerikan RVN TV

Më 17 Janar, 2018, Anila Bashllari dha një intervistë për televizionin amerikan RVN TV. Anila foli kryesisht mbi themelet bazë të masterizimit në biznes; mendësia e […]
06/03/2018

Anila jep intervistë për Scan TV, në lidhje me aktivitetin si coach dhe mentore

Me datë 16 Shtator 2017, Scan TV mikpriti Anila Bashllarin për një intervistë ekskluzive në emisionin Parfume. Intervista u fokusua në shpjegimin se çfarë është zhvillimi personal […]
05/30/2018

Intervistë në Scan TV: Si të kujdesemi për shëndetin mendor

Me datë 19 Maj Anila Bashllari ishte e ftuar në emisionin Parfume në Scan TV. Tema e emisionit ishte “Shëndeti mendor: si të kujdesemi për trurin tonë”. […]
07/07/2017

Intervistë mbi zhvillimin personal në Shqipëri – “Pa Filtër” (Digitalb)

Ditën e Enjte (06.07), emisioni Pa Filtër në Digitalb transmetoi intervistën e Anila Bashllari me gazetaren Jona Spahiu, intervistë e fokusuar tërësisht në shpjegimin e metodave […]
06/29/2017

Anila Bashllari jep intervistë në Pasdite me Rudina Magjistarin (Klan TV)

Më 27 Qershor 2017 Anila ishte e ftuar në emisionin Pasdite me Rudinën, për të folur rreth fushës së zhvillimit personal dhe profesional në Shqipëri, si […]
06/19/2017

Anila Bashllari jep intervistë për televizionet lokale, Shkodër

Më datë 23 Maj, Anila Bashllari mbajti një leksion të hapur për studentët e Universitetit Luigj Gurakuqi në Shkodër mbi rëndësinë e zhvillimit personal dhe profesional […]

Powered by Watch Dragon ball super