Blog

06/05/2018

Çfarë është Mirënjohja dhe si ta praktikojmë

Imagjino të zgjohesh çdo mëngjes me mendimin se dita e re është dhurata më e bukur, që ti po jeton dhe je pjesë e botës së […]
06/03/2018

Anila jep intervistë live për televizionin amerikan RVN TV

Më 17 Janar, 2018, Anila Bashllari dha një intervistë për televizionin amerikan RVN TV. Anila foli kryesisht mbi themelet bazë të masterizimit në biznes; mendësia e […]
06/03/2018

Anila jep intervistë për Scan TV, në lidhje me aktivitetin si coach dhe mentore

Me datë 16 Shtator 2017, Scan TV mikpriti Anila Bashllarin për një intervistë ekskluzive në emisionin Parfume. Intervista u fokusua në shpjegimin se çfarë është zhvillimi personal […]
05/30/2018

Intervistë në Scan TV: Si të kujdesemi për shëndetin mendor

Me datë 19 Maj Anila Bashllari ishte e ftuar në emisionin Parfume në Scan TV. Tema e emisionit ishte “Shëndeti mendor: si të kujdesemi për trurin tonë”. […]
05/30/2018

Trajnim 4 javor me skuadrat e RE/MAX Golden & Koncept

Industria e menaxhimit të pasurive të patundshme në Shqipëri është ende në fazat e saj të para dhe po zhvillohet me ritme të shpejta. Në këto […]
05/30/2018

“Mendësia Për Sukses” – Trajnim me RE/MAX Albania

Me datë 31 Maj 2018 skuadrat e RE/MAX Albania zhvilluan një aktivitet të madh të fokusuar në mendësinë për sukses.  Rreth 100 konsulentë imobiliarë morën pjesë në trajnimin […]

Powered by Watch Dragon ball super